Inženýrské služby

Nabízíme vám služby ve všech oblastech naší činnosti. Jedná se zejména o 3D tisk, 3D modelování, 3D digitalizaci, obrábění, reverzní inženýrství, průmyslový design, vakuové lití a další.

 • 3D tisk a výroba prototypů

  Naše prototypové pracoviště je vybaveno nejmodernějšími produkty z oblasti 3D tisku, a to jak 3D tiskárnami, tak i zařízeními kategorie 3D výrobních systémů. V rámci podpory moderních technologií tato zařízení nejen implementujeme, ale poskytujeme i služby.

 • 3D modelování

  Provádíme podporu konstruování ve strojírenství a designu. Tým kvalifikovaných odborníků Vám pomůže v oblasti konstrukce, výkresové dokumentace a objemového a plošného modelování.

 • 3D digitalizace

  Nabízíme transformaci fyzického dílu do počítačového modelu za použití 3D skeneru. Naše pracoviště je vybaveno mobilními bezkontaktními optickými systémy firmy GOM. Nejsme omezeni hmotností, velikostí ani materiálem měřeného dílu.

 • NC obrábění

  Nabízíme obrábění na našich NC strojích. Jsme vybaveni 3 osou frézkou a 7 osým robotem přizpůsobeným pro obrábění velkých kusů do měkkých materiálů.

 • Reverzní inženýrství

  Na 3D digitalizaci úzce navazuje reverzní inženýrství (rekonstrukce). V této oblasti máme bohaté zkušenosti, které můžeme uplatnit při řešení Vašich požadavků.

 • Průmyslový design

  Naše nové designérské studio je vybaveno progresivní technologií pro zpracování designérských návrhů - AliasDesign. Návrhy, které předkládáme, jsou orginální, svým zpracováním výjimečné a určují tendence v dané oblasti produktů.

 • Měření deformací

  Nabízíme 3D optické měření deformací za použití bezkontaktních optických systémů firmy GOM v kombinaci s trhacím strojem firmy Zwick. Jsme schopni měřit statické i dynamické děje za různých podmínek (při různých teplotách). Nejsme omezeni hmotností, velikostí ani materiálem měřeného dílu.

 • Vakuové lití

  Metoda vakuového lití do silikonových forem se používá pro výrobu funkčních plastových prototypů nebo voskových modelů pro vytavitelné lití. Naše pracoviště je vybaveno několika vakuovými komorami. Jako master modely používáme především modely vyrobené na 3D tiskárnách nebo 3D výrobních systémech.

 • Lití kovů

  V oblasti vytavitelného lití Vám nabízíme vytvoření voskových modelů. Novou a velmi efektivní metodou je výroba kovových dílů přímým vypálením ABS modelů, vyrobených na 3D tiskárnách Dimension nebo 3D výrobních zařízeních FORTUS.

Související obrázky

Vyjádření našich klientů

 • Od firmy MCAE Systems jsme zakoupili 3D tiskárnu uPrint PLUS pro projekt "Centrum pro výuku a prezentaci hi-technologií", který je zaměřen...

  Ing. Marek Mahdal správce ICT a zařízení, Střední průmyslová škola Uherský Brod

 • Spolupráce této společnosti s designéry na Fakultě strojního inženýrství má již dlouhodobější charakter a přináší oboustranně...

  doc. akad. soch. Ladislav Křenek, ArtD.

Další

Aktuality

Další aktuality