Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Stratasys F123 Series

Jedinečná kombinace kancelářského využití, přesnosti, opakovatelnosti výroby a dostupnosti

Více informací

MCAE Direct Manufacturing

Jeden partner pro vše, co potřebujete. Od 3D tisku prototypů až k finální výrobě

Více informací

ATOS ScanBox série 7 a 8

Ideální pomocník pro automatizované 3D měření velkých a těžkých dílů

Více informací

Naši hlavní partneři

Naše stěžejní technologie a služby

Dodáváme pokročilé 3D technologie i služby a s nimi spojená komplexní řešení na míru.

3D tiskové systémy

Disponujeme nejširším portfoliem technologií 3D tisku v České republice. Nabízíme ucelenou řadu zařízení, od 3D tiskáren pro koncepční tisk až po špičkové průmyslové 3D výrobní systémy. Pomůžeme vám zjednodušit a urychlit vývoj i výrobní proces.

3D měřicí systémy

Nabízíme špičkové 3D optické měřicí systémy, které jsou založeny na digitálním zpracování obrazu. Jsou široce používány při vývoji produktů a zajištění kvality, testování materiálů a komponent či měření deformací.

CAD/CAM systémy

Od CAD modelu po konečný výrobek . Dodáváme CAD/CAM software, který pomáhá společnostem zvýšit produktivitu při vývoji, navrhování a výrobě modelů, forem a nástrojů. V oblasti CAM nabízíme kvalitní tvorbu NC programů pro širokou škálu NC obráběcích strojů.

Rychlá výroba forem

Ovládáme metody rychlé výroby jader a forem bez použití nástrojů. Tradiční slévárenské postupy dokážeme zrychlit pomocí efektivních 3D technologií. Vyrobíme i kovové formy na CNC obráběcím stroji, zvládáme i tvarově složité kovové díly.

3D tisk a výroba prototypů

Naše pracoviště jsou vybavena nejmodernějšími zařízeními z oblasti 3D tisku. Prostřednictvím 3D tisku lze vyrobit takřka libovolnou věc z plastu, kovu nebo třeba z papíru. Umíme na zakázku vytisknout kvalitní funkční prototypy.

Trendy a 3D technologie

Od 3D tisku prototypů až k finální výrobě.

Podrobnosti

Aktuality

Archiv aktualit

11. 4. 2017

Seminář – Trendy a novinky v oblasti aditivní výroby firmy Stratasys

Zajímá vás, co je nového v oblasti aditivní výroby? Chcete se setkat se zástupci společnosti Stratasys a dozvědět se, jaké trendy hýbou světem 3D tisku? Víte, že aditivní výroba je dn...

Celý článek

27. 3. 2017

Série seminářů GOM 2017 – Mladá Boleslav, Ostrava, Kuřim, Trnava

MCAE Systems s úspěchem zrealizovala čtyři technologické semináře na téma 3D optická metrologie a její využití v procesu lisování plechu. Semináře byly součástí řady mezinárodních sem...

Celý článek

15. 2. 2017

Výtvarník Rony Plesl využívá moderní 3D technologie od MCAE Systems

3D technologie jsou úzce spojeny především s průmyslovou výrobou, ale není výjimkou, že se uplatňují také v oblasti umění, neboť obecně podněcují představivost a kreativitu výtvarníků...

Celý článek