Máte dotaz? Volejte na:

+420 549 128 811

Máte dotaz? Volejte na:

+420 555 777 888

3D tiskárna Stratasys J750

Jako jediná na světě umí tisknout plnobarevně a z mnoha různých materiálů v jedné tiskové úloze

Více informací

MCAE Direct Manufacturing

Jeden partner pro vše, co potřebujete. Od 3D tisku prototypů až k finální výrobě

Více informací

ATOS ScanBox série 7 a 8

Ideální pomocník pro automatizované 3D měření velkých a těžkých dílů

Více informací

Naši hlavní partneři

Naše stěžejní technologie a služby

Dodáváme pokročilé 3D technologie i služby a s nimi spojená komplexní řešení na míru.

3D tiskové systémy

Disponujeme nejširším portfoliem technologií 3D tisku v České republice. Nabízíme ucelenou řadu zařízení, od 3D tiskáren pro koncepční tisk až po špičkové průmyslové 3D výrobní systémy. Pomůžeme vám zjednodušit a urychlit vývoj i výrobní proces.

3D měřicí systémy

Nabízíme špičkové 3D optické měřicí systémy, které jsou založeny na digitálním zpracování obrazu. Jsou široce používány při vývoji produktů a zajištění kvality, testování materiálů a komponent či měření deformací.

CAD/CAM systémy

Od CAD modelu po konečný výrobek . Dodáváme CAD/CAM software, který pomáhá společnostem zvýšit produktivitu při vývoji, navrhování a výrobě modelů, forem a nástrojů. V oblasti CAM nabízíme kvalitní tvorbu NC programů pro širokou škálu NC obráběcích strojů.

Rychlá výroba forem

Ovládáme metody rychlé výroby jader a forem bez použití nástrojů. Tradiční slévárenské postupy dokážeme zrychlit pomocí efektivních 3D technologií. Vyrobíme i kovové formy na CNC obráběcím stroji, zvládáme i tvarově složité kovové díly.

3D tisk a výroba prototypů

Naše pracoviště jsou vybavena nejmodernějšími zařízeními z oblasti 3D tisku. Prostřednictvím 3D tisku lze vyrobit takřka libovolnou věc z plastu, kovu nebo třeba z papíru. Umíme na zakázku vytisknout kvalitní funkční prototypy.

Trendy a 3D technologie

Od 3D tisku prototypů až k finální výrobě.

Podrobnosti

Aktuality

Archiv aktualit

15. 2. 2017

Výtvarník Rony Plesl využívá moderní 3D technologie od MCAE Systems

3D technologie jsou úzce spojeny především s průmyslovou výrobou, ale není výjimkou, že se uplatňují také v oblasti umění, neboť obecně podněcují představivost a kreativitu výtvarníků...

Celý článek

10. 2. 2017

Stratasys F123 Series – řada 3D tiskáren pro profesionální, rychlou výrobu prototypů

3D tiskárny Stratasys F123 Series jsou optimalizovány pro kompletní proces výroby prototypů, od ověřování prvotního konceptu přes validaci designu až po funkční testování. Díky...

Celý článek

27. 1. 2017

Seminář 26. 1. 2017 3D metrologie v procesech tváření plechových výlisků

První ze série technologických seminářů GOM na téma 3D optická metrologie a její využití v procesu lisování plechu proběhl ve čtvrtek 26. ledna 2017 v prostorné hale MCAE Systems v...

Celý článek