Computer Aided Design (CAD)

MCAE Systems se tradičně zabývá CAD systémy již od svého vzniku v roce 1995. Firma nyní rozšiřuje svou činnost i do oblasti designu a dalších příbuzných oborů.

 • Creo Elements/Direct Modeling

  Creo Elements/Direct Modeling je 3D CAD software založený na dynamickém modelování. Díky tomu je práce v tomto CAD systému tak jednoduchá. Je možné snadno měnit návrhy a není potřeba vědět, jak byly vytvořeny. Je to vysoce produktivní 3D objemový modelář, který je založen na moderní technologii dynamického modelování. Tato metoda dává uživateli silný nástroj pro pružné provádění změn modelů.

 • Creo Elements/Direct Drafting

  Creo Elements/Direct Drafting (dříve ME10) je kompletní 2D CAD řešení založené na struktuře partů a sestav se zaměřením na strojírenství. Specializované funkce, jako je správa sestav a parametrické vazby, rozšiřují funkcionalitu na rámec standardních konstrukčních příkazů.

Související obrázky

Aktuality

Další aktuality

Vyjádření našich klientů

 • Dobrý den pane Drápelo, rád bych Vám poděkoval za přístup Vaší firmy k obchodnímu případu nákupu skenovacího přístroje ATOS....

  Libor Veverka Předseda dozorčí rady Prague Casting Services a.s., jednatel PRAGUECAST s.r.o.

 • Dobrý den, chtěl jsem Vám poděkovat za vstřícné jednání a za včasné doručení 3D tiskárny Mojo. Dnes jsme na ní poprvé zkoušeli...

  Tomáš Hovorka zástupce vedoucího oddělení technické kontroly, ELLA-CS, s.r.o., Hradec Králové

Další