Computer Aided Design (CAD)

MCAE Systems se tradičně zabývá CAD systémy již od svého vzniku v roce 1995. Firma nyní rozšiřuje svou činnost i do oblasti designu a dalších příbuzných oborů.

 • Creo Elements/Direct Modeling

  Creo Elements/Direct Modeling je 3D CAD software založený na dynamickém modelování. Díky tomu je práce v tomto CAD systému tak jednoduchá. Je možné snadno měnit návrhy a není potřeba vědět, jak byly vytvořeny. Je to vysoce produktivní 3D objemový modelář, který je založen na moderní technologii dynamického modelování. Tato metoda dává uživateli silný nástroj pro pružné provádění změn modelů.

 • Creo Elements/Direct Drafting

  Creo Elements/Direct Drafting (dříve ME10) je kompletní 2D CAD řešení založené na struktuře partů a sestav se zaměřením na strojírenství. Specializované funkce, jako je správa sestav a parametrické vazby, rozšiřují funkcionalitu na rámec standardních konstrukčních příkazů.

Související obrázky

Aktuality

Další aktuality

Vyjádření našich klientů

 • Od firmy MCAE Systems jsme zakoupili 3D tiskárnu uPrint PLUS pro projekt "Centrum pro výuku a prezentaci hi-technologií", který je zaměřen...

  Ing. Marek Mahdal správce ICT a zařízení, Střední průmyslová škola Uherský Brod

 • Spolupráce této společnosti s designéry na Fakultě strojního inženýrství má již dlouhodobější charakter a přináší oboustranně...

  doc. akad. soch. Ladislav Křenek, ArtD.

Další