3D modelování

Softwarové nástroje pro nejrychlejší virtuální modelování.

 • Computer Aided Design (CAD)

  MCAE Systems se tradičně zabývá CAD systémy již od svého vzniku v roce 1995. Firma nyní rozšiřuje svou činnost i do oblasti designu a dalších příbuzných oborů.

 • Ruční 3D digitizéry

  Microscribe je přenosný digitizér s kloubovým ramenem. Spolu s programy předních světových výrobců software umožňují snadno a rychle vytvářet počítačové modely fyzických dílů, provádět měření dílů a dokončit projekty zpětného inženýrství.

 • FreeForm (Geomagic)

  Software a zařízení pro CAS, dodávané firmou Geomagic, umožňují modelovat a dotýkat se digitálních počítačových modelů.

 • Virtuální realita

  MCAE Systems se zabývá systémy virtuální rukavice, která umožňuje uchopování. Při doplnění o robotické rameno (exoskeleton) umožňuje cítit sílu a odpor na jednotlivých prstech.

 • Obličejové skenery

  Obličejové skenery byly vyvinuty pro lékařství (plastickou chirurgii). Jsou použitelné ve vědě nebo jiných oborech vyžadující přesné a rychlé snímání 3D tvaru (zejména) živých částí.

 • Jednoduché skenery

  Ruční skener SCANIFY je cenově dostupný zobrazovací systém typu "zaměřit a zachytit", který s vysokým rozlišením získává informaci o tvaru a barvě objektu.

Konstrukce a tvorba dokumentace ve strojírenství, systémy pro podporu designu a realistické vizualizace, virtuální paže s přímým fyzický kontaktem s modelovaným objektem, široké služby v oblasti designu.

 

Aktuality

Další aktuality

Vyjádření našich klientů

 • Dobrý den pane Drápelo, rád bych Vám poděkoval za přístup Vaší firmy k obchodnímu případu nákupu skenovacího přístroje ATOS....

  Libor Veverka Předseda dozorčí rady Prague Casting Services a.s., jednatel PRAGUECAST s.r.o.

 • Dobrý den, chtěl jsem Vám poděkovat za vstřícné jednání a za včasné doručení 3D tiskárny Mojo. Dnes jsme na ní poprvé zkoušeli...

  Tomáš Hovorka zástupce vedoucího oddělení technické kontroly, ELLA-CS, s.r.o., Hradec Králové

Další