3D metrologie v procesech tváření plechových výlisků | Série mezinárodních seminářů 2017

18 / 12 / 2016

Semináře GOM, které MCAE Systems pořádá začátkem roku 2017 postupně ve 4 městech České i Slovenské republiky, jsou součástí série mezinárodních akcí na téma 3D optické metrologie a jejího využití v procesu lisování plechu. V rámci těchto seminářů se přední průmysloví výrobci z celého světa podělí o své zkušenosti s optickou metrologií. Nabízíme vám možnost být u toho!

3D optická digitalizace a inspekce plechového výlisku

Cílem této unikátní řady seminářů společnosti GOM je sdílení zkušeností a zprostředkování znalostí v oblasti 3D optické metrologie. Standardní náplní jsou přednášky o praktických zkušenostech od zástupců předních místních firem. Semináře se tak stanou místem setkání nejen konstruktérů a výrobců lisovacích nástrojů, ale i odborníků z oblasti výzkumu a vývoje, výroby a zajišťování kvality výroby z celého světa.

 

 

Termíny seminářů (vždy 10:00-15:00 hod.)

26. 1. 2017 - Mladá Boleslav

Hala MCAE Systems, Plazy
Plazy 126, 293 01 Mladá Boleslav

23. 2. 2017 - Ostrava

Seminární Centrum Akademie
Hrušovská 2654/16, 702 00, Ostrava - Přívoz

2. 3. 2017 - Kuřim

MCAE Systems, Kuřim
Knínická 1771/6, 664 34 Kuřim

23. 3. 2017 - Trnava

Centrum excelentnosti CAMPUS MTF STU - CAMBO
Paulínska 16, 917 24 Trnava
Slovenská republika

Další informace a registrace ZDE. Semináře jsou bezplatné.

3D metrologie v procesech tváření plechových výlisků

Měřicí systémy GOM se používají při lisování, ohýbání, tažení a tváření plechových výlisků k zajištění trvalé kvality procesu výroby: od určování materiálových vlastností přes rychlejší zapracování nástroje a první inspekci výrobku až po průběžnou kontrolu sériové výroby a analýzu trendů odchylek.

Pomocí systémů GOM lze získat přesné materiálové charakteristiky jako je např. limitní křivka tváření (FLC), která je potřebná při návrhu a simulacích plechových výlisků. Během zapracování lisovacího nástroje je u plechových výlisků kontrolován jeho tvar, rozměr a materiálové vady: geometrie dílu, odpružení, ostřih, poloha otvorů, tloušťka materiálu a reálné deformace vůči limitním hodnotám (FLD). U kontroly kvality sériové výroby je možné všechna měření a inspekci automatizovat.

 

Související obrázky

Vyjádření našich klientů

  • Dobrý den pane Drápelo, rád bych Vám poděkoval za přístup Vaší firmy k obchodnímu případu nákupu skenovacího přístroje ATOS....

    Libor Veverka Předseda dozorčí rady Prague Casting Services a.s., jednatel PRAGUECAST s.r.o.

  • Dobrý den, chtěl jsem Vám poděkovat za vstřícné jednání a za včasné doručení 3D tiskárny Mojo. Dnes jsme na ní poprvé zkoušeli...

    Tomáš Hovorka zástupce vedoucího oddělení technické kontroly, ELLA-CS, s.r.o., Hradec Králové

Další

Aktuality

Další aktuality